Tel.: +36 30 57-63-669 / E-mail: info@rezpalinkafozo.hu,  Reklamáció: panasz.gtsolar@gmail.com
Tájékoztatjuk Vásárlóinkat, hogy 05.20-án pénteken üzletünk 9-12h között tart nyitva!
Szombaton zavartalanul 8-12h között várjuk Önöket!

Állás - Karrier

Dinamikusan fejlődő, digitális piaci környezetben már 10 éves szakmai múltra visszatekintő Rezpalinkafozo.hu - GT Solar Kft az egyik meghatározó piaci szereplő a pálinkafőzők, és házi sör készítő eszközök  kiskereskedelme területén. A cég sikeres múltjának hátterében a több mint egy évtizedes vásárlói fókuszú innovatív megoldások és a szakértő kollégák kiemelkedő munkája áll.

Munkavégzés helye: Nyíregyháza Vásárosnaményi út 35.

Pozíció: Értékesítés

Elvárások:

Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
Önálló munkavégzés, terhelhetőség
Forgalmazott termékeink ismerete

Feladatok:

  • Értékesítési célok elérése
  • Vásárlók udvarias és szakszerű kiszolgálása
  • Tartozékok, kiegészítők és egyéb szolgáltatások értékesítése
  • Pénztárkezelési teendők önálló, felelősségteljes elvégzése
  • Üzlet és raktári rend fenntartása
  • Megrendelések előkészítése, kezelése, csomagolása
  • Raktározási feladatok elvégzése
  • A cég által meghatározott kereskedelmi koncepció betartása

Amit kínálunk:

Fejlődési lehetőség, képzések
Versenyképes jövedelem
Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Jelentkezés módja e-mailben fényképes önéletrajzot küldve az info [kukac]rezpalinkafozo.hu  címre